Olja på duk, figurscen. Osignerad. (59x43)
1 700 SEK | 2016-09-10 22:43 |
1 600 SEK | 2016-09-10 16:10 |
800 SEK | 2016-09-09 19:59 |
450 SEK | 2016-09-09 14:48 |
200 SEK | 2016-09-08 22:47 |
150 SEK | 2016-09-08 20:13 |
100 SEK | Startpris |