Originalmålad. (Höjd 10cm)
Proveniens: Rällsjö Britta Larsson (1901-2006) ärvde hästen, som är tillverkad inom släkten någon gång under 1800-talets senare del. Fotografier medföljer.
6 000 SEK | 2016-09-11 09:55 |
5 800 SEK | 2016-09-10 18:21 |
4 000 SEK | 2016-09-09 21:31 |
400 SEK | 2016-09-08 20:17 |
100 SEK | Startpris |