Originalmålad. Färgslitage. Ett bakben med lagning. (Höjd 18, längd 15)
29 000 SEK | 2016-10-02 11:10 |
28 500 SEK | 2016-10-02 11:58 |
19 000 SEK | 2016-10-02 11:53 |
16 500 SEK | 2016-10-01 20:46 |
10 000 SEK | 2016-10-01 20:43 |
7 000 SEK | 2016-10-01 17:36 |
5 600 SEK | 2016-09-30 23:49 |
5 200 SEK | 2016-09-30 22:40 |
2 500 SEK | 2016-09-30 15:45 |
1 500 SEK | 2016-09-29 22:00 |
1 000 SEK | 2016-09-29 20:29 |
150 SEK | 2016-09-29 20:43 |
100 SEK | Startpris |