Olja på duk, vinterlandskap. Signerad och daterad 1911. (95x139)
3 200 SEK | 2016-10-01 22:44 |
3 000 SEK | 2016-10-01 12:54 |
2 100 SEK | 2016-10-01 21:46 |
1 500 SEK | 2016-10-01 20:48 |
650 SEK | 2016-10-01 08:29 |
450 SEK | 2016-09-30 23:57 |
350 SEK | 2016-09-30 20:07 |
150 SEK | 2016-09-29 20:37 |
100 SEK | 2016-09-29 20:33 |
100 SEK | Startpris |