Emaljskador, mindre rost. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (36x56)
1 800 SEK | 2016-10-01 08:50 |
1 700 SEK | 2016-10-01 08:47 |
1 000 SEK | 2016-09-30 19:51 |
800 SEK | 2016-09-29 22:15 |
800 SEK | 2016-09-30 15:51 |
700 SEK | 2016-09-29 23:08 |
600 SEK | 2016-09-29 22:25 |
400 SEK | 2016-09-29 22:13 |
150 SEK | 2016-09-29 22:09 |
100 SEK | Startpris |