Kopparstick, "California, i love you". Signerad och numrerad. Inramad. (64x49)
6 800 SEK | 2016-10-02 12:00 |
6 600 SEK | 2016-10-02 12:04 |
4 000 SEK | 2016-10-01 20:49 |
3 400 SEK | 2016-09-30 15:49 |
550 SEK | 2016-09-29 21:52 |
100 SEK | Startpris |