Olja på duk, porträtt av ung Gustav III. Osignerad. Färgsläpp. (58x48)
8 200 SEK | 2016-10-02 11:50 |
8 000 SEK | 2016-10-02 10:52 |
7 000 SEK | 2016-10-02 09:36 |
6 000 SEK | 2016-09-30 22:25 |
5 600 SEK | 2016-10-01 08:35 |
4 800 SEK | 2016-09-30 18:41 |
4 400 SEK | 2016-09-30 16:36 |
2 000 SEK | 2016-09-29 23:44 |
1 300 SEK | 2016-09-29 23:33 |
1 200 SEK | 2016-09-29 23:07 |
1 000 SEK | 2016-09-29 20:30 |
500 SEK | 2016-09-29 20:30 |
100 SEK | Startpris |