Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (32,5x45,5)
1 100 SEK | 2016-10-02 11:56 |
1 000 SEK | 2016-10-01 23:25 |
750 SEK | 2016-09-29 22:12 |
550 SEK | 2016-10-01 11:30 |
450 SEK | 2016-09-30 18:37 |
100 SEK | Startpris |