Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (81x42)
1 600 SEK | 2016-10-01 21:21 |
1 500 SEK | 2016-10-01 19:45 |
1 300 SEK | 2016-10-01 17:30 |
900 SEK | 2016-10-01 08:48 |
800 SEK | 2016-09-30 18:38 |
400 SEK | 2016-09-29 22:25 |
300 SEK | 2016-09-29 22:13 |
100 SEK | Startpris |