Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (30,5x40)
3 800 SEK | 2016-10-01 08:52 |
3 600 SEK | 2016-10-02 09:21 |
2 600 SEK | 2016-10-01 11:51 |
2 000 SEK | 2016-10-01 08:24 |
1 800 SEK | 2016-09-30 07:30 |
950 SEK | 2016-09-30 16:25 |
600 SEK | 2016-09-29 22:13 |
400 SEK | 2016-09-29 22:25 |
200 SEK | 2016-09-29 22:06 |
100 SEK | Startpris |