Emaljskador, retuscher. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (29,5x39,5)
1 100 SEK | 2016-10-02 11:38 |
1 000 SEK | 2016-10-02 11:35 |
600 SEK | 2016-10-01 08:49 |
400 SEK | 2016-09-30 18:39 |
300 SEK | 2016-09-29 22:13 |
100 SEK | 2016-09-29 21:26 |
100 SEK | Startpris |