Olja på pannå, interiör från smedja. Signerad och daterad 45. (53x72)
14 000 SEK | 2016-10-22 11:56 |
13 500 SEK | 2016-10-23 10:40 |
10 500 SEK | 2016-10-21 12:41 |
5 800 SEK | 2016-10-19 11:07 |
2 100 SEK | 2016-10-21 10:12 |
100 SEK | Startpris |