Retuscher, färgslitage, något böjd. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (68x48)
6 800 SEK | 2016-10-23 11:21 |
6 600 SEK | 2016-10-23 12:01 |
5 600 SEK | 2016-10-22 16:33 |
2 900 SEK | 2016-10-21 21:26 |
1 500 SEK | 2016-10-20 22:24 |
600 SEK | 2016-10-20 22:12 |
400 SEK | 2016-10-20 20:00 |
100 SEK | 2016-10-20 19:53 |
100 SEK | Startpris |