Mindre emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (65x41)
7 800 SEK | 2016-10-22 16:34 |
7 600 SEK | 2016-10-23 10:09 |
4 400 SEK | 2016-10-22 20:48 |
1 900 SEK | 2016-10-21 07:50 |
1 100 SEK | 2016-10-20 23:29 |
400 SEK | 2016-10-20 20:01 |
300 SEK | 2016-10-20 22:09 |
200 SEK | 2016-10-20 22:00 |
100 SEK | 2016-10-20 19:54 |
100 SEK | Startpris |