Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (75x49)
5 400 SEK | 2016-10-22 16:34 |
5 200 SEK | 2016-10-20 20:27 |
3 800 SEK | 2016-10-22 09:23 |
2 700 SEK | 2016-10-21 17:06 |
2 300 SEK | 2016-10-20 22:15 |
300 SEK | 2016-10-20 20:01 |
100 SEK | Startpris |