Olja på duk, landskap. Signerad, a tergo daterad 72. (45,5x54)
1 900 SEK | 2016-10-22 14:11 |
1 800 SEK | 2016-10-23 11:21 |
1 100 SEK | 2016-10-22 13:37 |
800 SEK | 2016-10-20 21:04 |
200 SEK | 2016-10-20 21:18 |
100 SEK | 2016-10-20 20:08 |
100 SEK | Startpris |