Olja på duk, "Parken". Signerad. (26,5x40)
2 900 SEK | 2016-10-23 10:40 |
2 800 SEK | 2016-10-23 11:07 |
2 400 SEK | 2016-10-23 09:54 |
1 800 SEK | 2016-10-21 10:10 |
300 SEK | 2016-10-20 21:04 |
150 SEK | 2016-10-20 21:18 |
100 SEK | Startpris |