Olja på duk, motiv med figur. Signerad. (45,5x37,5)
2 000 SEK | 2016-10-23 12:01 |
1 900 SEK | 2016-10-23 10:40 |
1 800 SEK | 2016-10-23 11:02 |
900 SEK | 2016-10-22 18:55 |
750 SEK | 2016-10-22 10:15 |
150 SEK | 2016-10-20 21:18 |
100 SEK | Startpris |