Ek. Beslag i mässing. Nyckel saknas. Ytslitage, locket löst och med skador, ej funktionstestad. (51x32, höjd 39)
2 600 SEK | 2016-10-23 00:04 |
2 500 SEK | 2016-10-23 12:04 |
2 300 SEK | 2016-10-22 23:04 |
1 600 SEK | 2016-10-22 19:31 |
1 500 SEK | 2016-10-22 14:54 |
1 000 SEK | 2016-10-21 15:17 |
750 SEK | 2016-10-22 07:43 |
100 SEK | 2016-10-20 20:15 |
100 SEK | Startpris |