Olja på duk, motiv från Lerdala, Rättvik. Signerad och daterad 1899. (43x56)
4 600 SEK | 2016-10-21 14:55 |
4 400 SEK | 2016-10-23 10:39 |
2 900 SEK | 2016-10-13 17:23 |
1 900 SEK | 2016-10-21 08:47 |
900 SEK | 2016-10-20 21:18 |
100 SEK | Startpris |