Olja på pannå, interiör med naken kvinna. Signerad. (36x45)
4 400 SEK | 2016-10-20 21:05 |
4 200 SEK | 2016-10-14 07:38 |
700 SEK | 2016-10-20 20:04 |
100 SEK | Startpris |