Träsnitt, "Köp blommor". Signerad och numrerad. Daterad 1963. Inramad. Mindre blyertskludd. (24x40)
1 100 SEK | 2016-10-23 11:19 |
1 000 SEK | 2016-10-22 09:28 |
900 SEK | 2016-10-23 11:12 |
800 SEK | 2016-10-22 12:55 |
600 SEK | 2016-10-22 11:29 |
350 SEK | 2016-10-21 18:51 |
250 SEK | 2016-10-21 06:03 |
200 SEK | 2016-10-20 22:33 |
100 SEK | Startpris |