Emaljskador, retuscher. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (98x47)
3 600 SEK | 2016-10-23 12:01 |
3 400 SEK | 2016-10-23 08:55 |
2 800 SEK | 2016-10-22 15:47 |
2 500 SEK | 2016-10-22 21:21 |
2 100 SEK | 2016-10-22 15:33 |
1 800 SEK | 2016-10-21 21:28 |
1 500 SEK | 2016-10-21 16:48 |
1 100 SEK | 2016-10-20 23:02 |
600 SEK | 2016-10-20 20:04 |
300 SEK | 2016-10-20 22:13 |
100 SEK | 2016-10-20 19:54 |
100 SEK | Startpris |