Träskuren och bemålad skulptur, kvinna med räfsa. Signerad och daterad 54. (Höjd 25)
1 800 SEK | 2016-11-04 10:50 |
1 700 SEK | 2016-11-06 11:35 |
1 500 SEK | 2016-11-05 15:55 |
700 SEK | 2016-11-03 20:30 |
150 SEK | 2016-11-03 23:34 |
100 SEK | Startpris |