Olja på duk, landskap med herde och boskap. Signerad och otydligt daterad. (100x128)
5 200 SEK | 2016-11-06 11:40 |
5 000 SEK | 2016-11-06 11:55 |
3 800 SEK | 2017-08-24 18:25 |
2 200 SEK | 2016-11-06 11:11 |
2 000 SEK | 2016-11-03 22:41 |
1 000 SEK | 2016-11-05 22:03 |
550 SEK | 2016-11-05 11:10 |
450 SEK | 2016-11-04 15:57 |
150 SEK | 2016-11-03 23:07 |
100 SEK | Startpris |