19. Jacob Gerritsz Cuyp (1594-1651/52), hans krets

Olja på duk, landskap med herde och boskap. Signerad och otydligt daterad. (100x128)

Varunr 213345

6 November 2016 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 5 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

5 200 SEK2016-11-06 11:40
5 000 SEK2016-11-06 11:55
3 800 SEK2017-08-24 18:25
2 200 SEK2016-11-06 11:11
2 000 SEK2016-11-03 22:41
1 000 SEK2016-11-05 22:03
550 SEK2016-11-05 11:10
450 SEK2016-11-04 15:57
150 SEK2016-11-03 23:07
100 SEK Startpris

2016-11-06 Månadsauktion, Söndag 6 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms