Med handmålad dekor och förgyllning. Krackeleringar. (Höjd 41)
1 200 SEK | 2016-11-06 09:34 |
1 100 SEK | 2016-11-06 11:47 |
850 SEK | 2016-11-05 22:49 |
600 SEK | 2016-11-05 21:24 |
550 SEK | 2016-11-05 20:11 |
450 SEK | 2016-11-04 22:09 |
400 SEK | 2016-11-04 20:01 |
250 SEK | 2016-11-04 06:19 |
100 SEK | 2016-11-03 19:50 |
100 SEK | Startpris |