Olja på pannå, stilleben. Signerad. (45x54)
3 200 SEK | 2016-11-05 13:46 |
3 000 SEK | 2016-11-06 08:13 |
2 100 SEK | 2016-11-05 18:30 |
1 700 SEK | 2016-11-05 15:56 |
700 SEK | 2016-11-04 20:42 |
600 SEK | 2016-11-03 21:07 |
500 SEK | 2016-11-03 19:36 |
100 SEK | Startpris |