Akvarell, motiv från Islingby, Borlänge. Signerad och daterad 92. Inramad. (44x60)
1 600 SEK | 2016-11-05 09:55 |
1 500 SEK | 2016-11-06 10:57 |
1 200 SEK | 2016-11-04 19:00 |
700 SEK | 2016-11-03 21:25 |
150 SEK | 2016-11-04 14:31 |
100 SEK | Startpris |