Horn, läder och björkrot. Monogramsignerad. Slitage. (Längd 23)
1 900 SEK | 2016-11-06 11:40 |
1 800 SEK | 2016-11-05 18:57 |
1 400 SEK | 2016-11-06 10:56 |
1 100 SEK | 2016-11-05 00:22 |
600 SEK | 2016-11-04 12:16 |
400 SEK | 2016-11-04 00:02 |
150 SEK | 2016-11-03 21:15 |
100 SEK | 2016-11-03 19:15 |
100 SEK | Startpris |