Horn, björk och läder. Monogramsignerad TE. En horndel med spricka, slitage. (Längd 22)
700 SEK | 2016-11-04 13:14 |
650 SEK | 2016-11-06 09:24 |
450 SEK | 2016-11-05 00:30 |
150 SEK | 2016-11-03 21:15 |
100 SEK | 2016-11-03 19:15 |
100 SEK | Startpris |