Olja på pannå, stilleben. Signerad. Mindre fläckar. (46x34)
750 SEK | 2016-11-06 11:36 |
700 SEK | 2016-11-06 10:53 |
650 SEK | 2016-11-06 10:49 |
350 SEK | 2016-11-05 13:44 |
150 SEK | 2016-11-04 16:04 |
100 SEK | Startpris |