Olja på pannå, hamnbild med figurer. Monogramsignerad och daterad 91. I samtida ram. (16x24)
4 000 SEK | 2016-11-06 09:44 |
3 800 SEK | 2016-11-06 11:00 |
3 400 SEK | 2016-11-05 05:25 |
1 400 SEK | 2016-10-31 15:47 |
250 SEK | 2016-11-03 21:44 |
100 SEK | Startpris |