Olja på duk, blomstergirlang samt madonna med barn. Duklagning och retuscher. (125x95)
13 000 SEK | 2016-12-11 12:04 |
12 500 SEK | 2016-12-11 12:03 |
7 200 SEK | 2016-12-11 11:52 |
6 200 SEK | 2016-12-10 19:13 |
3 200 SEK | 2016-12-09 20:23 |
2 900 SEK | 2016-12-08 19:18 |
100 SEK | Startpris |