Olja på pannå. Signerad och daterad 1962. (80x99)
70 500 SEK | 2016-12-05 14:55 |
70 000 SEK | 2016-12-11 11:58 |
57 000 SEK | 2016-12-11 07:03 |
39 500 SEK | 2016-12-08 22:46 |
7 800 SEK | 2016-12-08 22:28 |
7 400 SEK | 2016-12-08 20:02 |
7 000 SEK | 2016-12-08 20:02 |
5 000 SEK | 2016-12-08 19:51 |
2 000 SEK | 2016-12-08 19:30 |
100 SEK | Startpris |