Skulptur i brons. Signerad och numrerad. På sockel i sten. Mindre ytslitage. (Höjd exklusive sockel 15)
1 300 SEK | 2016-12-11 12:03 |
1 200 SEK | 2016-12-11 11:16 |
1 100 SEK | 2016-12-11 11:44 |
600 SEK | 2016-12-09 20:18 |
250 SEK | 2016-12-08 21:55 |
200 SEK | 2016-12-08 20:18 |
150 SEK | 2016-12-08 20:16 |
100 SEK | 2016-12-08 20:07 |
100 SEK | Startpris |