Olja på pannå, "Leksands Kyrka". Signerad. (67x107)
2 300 SEK | 2016-12-11 09:10 |
2 200 SEK | 2016-12-10 15:19 |
2 100 SEK | 2016-12-10 08:41 |
2 000 SEK | 2016-12-08 22:26 |
200 SEK | 2016-12-08 20:37 |
100 SEK | 2016-12-08 19:35 |
100 SEK | Startpris |