Skulptur i brons. Signerad och numrerad. På sockel i plexiglas. (Höjd inklusive sockel 16)
1 200 SEK | 2016-12-11 12:06 |
1 100 SEK | 2016-12-11 11:16 |
1 100 SEK | 2016-12-11 11:44 |
600 SEK | 2016-12-09 20:19 |
250 SEK | 2016-12-09 09:57 |
200 SEK | 2016-12-08 22:57 |
150 SEK | 2016-12-08 21:56 |
100 SEK | 2016-12-08 20:19 |
100 SEK | Startpris |