Förgylld brons. Facetterad stomme i porfyr. Ljusmanschett med repor, omarbetad stomme. (Höjd 18,5)
2 300 SEK | 2016-12-11 10:30 |
2 200 SEK | 2016-12-11 09:48 |
1 200 SEK | 2016-12-10 17:31 |
850 SEK | 2016-12-08 21:53 |
400 SEK | 2016-12-08 21:26 |
300 SEK | 2016-12-08 20:21 |
100 SEK | Startpris |