Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Inramad. Ram med färgbortfall. (64x48)
4 200 SEK | 2016-12-11 11:56 |
4 000 SEK | 2016-12-11 12:06 |
3 000 SEK | 2016-12-11 11:43 |
2 500 SEK | 2016-12-11 10:52 |
2 200 SEK | 2016-12-11 10:53 |
1 300 SEK | 2016-12-10 22:52 |
1 200 SEK | 2016-12-08 19:58 |
750 SEK | 2016-12-09 09:22 |
500 SEK | 2016-12-08 21:52 |
100 SEK | Startpris |