Kopparstick, "California, i love you". Signerad och numrerad. Inramad. (64x49)
6 800 SEK | 2016-12-11 09:43 |
6 600 SEK | 2016-12-11 10:54 |
2 500 SEK | 2016-12-09 16:45 |
2 000 SEK | 2016-12-10 23:04 |
100 SEK | Startpris |