34. Ämbetsmannavärja, Sverige, 1800-tal

Handtag i pärlemor. Parerskydd i förgylld metall. Klinga med graverad dekor. Slida i läder och förgylld metall. Stämplad Milit Ekip Aktiebolag. (Längd 99)

Varunr 214263

11 December 2016 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

3 800 SEK2016-12-11 11:58
3 600 SEK2016-12-11 12:05
2 300 SEK2016-12-11 11:23
1 800 SEK2016-12-11 10:49
1 400 SEK2016-12-10 23:44
1 300 SEK2016-12-09 17:22
1 200 SEK2016-12-08 20:23
1 000 SEK2016-12-09 11:08
500 SEK2016-12-09 07:46
250 SEK2016-12-08 21:30
150 SEK2016-12-08 20:55
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms