Handtag i pärlemor. Parerskydd i förgylld metall. Klinga med graverad dekor. Slida i läder och förgylld metall. Stämplad Milit Ekip Aktiebolag. (Längd 99)
3 800 SEK | 2016-12-11 11:58 |
3 600 SEK | 2016-12-11 12:05 |
2 300 SEK | 2016-12-11 11:23 |
1 800 SEK | 2016-12-11 10:49 |
1 400 SEK | 2016-12-10 23:44 |
1 300 SEK | 2016-12-09 17:22 |
1 200 SEK | 2016-12-08 20:23 |
1 000 SEK | 2016-12-09 11:08 |
500 SEK | 2016-12-09 07:46 |
250 SEK | 2016-12-08 21:30 |
150 SEK | 2016-12-08 20:55 |
100 SEK | Startpris |