Cylinderformad. Rund lockknopp. Kantnaggar, locket med lagning. (Höjd 14)
4 600 SEK | 2016-12-11 11:22 |
4 400 SEK | 2016-12-11 11:57 |
3 000 SEK | 2016-12-09 12:04 |
600 SEK | 2016-12-08 23:28 |
550 SEK | 2016-12-08 21:58 |
500 SEK | 2016-12-08 20:10 |
500 SEK | 2016-12-08 20:23 |
400 SEK | 2016-12-08 19:51 |
100 SEK | Startpris |