Förgylld brons. Med dekor av bevingade putto. Sockel i marmor. Stämplade "Millet a Paris". En mynning med bristning, mindre ytslitage. (Höjd 28)
10 000 SEK | 2016-12-11 10:46 |
9 800 SEK | 2016-12-11 12:14 |
6 400 SEK | 2016-12-10 15:49 |
6 200 SEK | 2016-12-10 11:17 |
2 600 SEK | 2016-12-09 16:02 |
2 200 SEK | 2016-12-09 10:49 |
850 SEK | 2016-12-08 21:24 |
250 SEK | 2016-12-08 20:59 |
200 SEK | 2016-12-08 20:24 |
200 SEK | 2016-12-08 20:46 |
100 SEK | 2016-12-08 20:15 |
100 SEK | Startpris |