Med förgylld dekor. Ett martiniglas med fotnagg. (Höjd 12-22)
2 300 SEK | 2017-01-07 18:24 |
2 200 SEK | 2017-01-08 10:21 |
1 600 SEK | 2017-01-06 19:14 |
1 300 SEK | 2017-01-06 18:23 |
750 SEK | 2017-01-06 00:36 |
600 SEK | 2017-01-05 20:01 |
550 SEK | 2017-01-05 19:56 |
200 SEK | 2017-01-05 19:24 |
100 SEK | 2017-01-05 18:19 |
100 SEK | Startpris |