Kristall. Med rutslipad dekor. Signerade, bl.a. etikettmärkta. Ett med nagg. (Höjd 11,5, diameter 7)
700 SEK | 2017-01-08 11:52 |
650 SEK | 2017-01-08 09:06 |
600 SEK | 2017-01-06 14:51 |
250 SEK | 2017-01-05 21:14 |
250 SEK | 2017-01-06 14:35 |
150 SEK | 2017-01-05 20:21 |
100 SEK | 2017-01-05 19:22 |
100 SEK | Startpris |