Kristall, med rutslipad dekor. Signerade, bl.a. etikettmärkta. Ett vinglas med nagg. (Höjd 8,5-12,5)
1 500 SEK | 2017-01-06 14:51 |
600 SEK | 2017-01-06 14:36 |
500 SEK | 2017-01-05 18:18 |
350 SEK | 2017-01-05 20:29 |
150 SEK | 2017-01-05 19:23 |
100 SEK | Startpris |