Olja på pannå, skogslandskap med fåglar. Signerad och daterad 64. (31x40)
1 700 SEK | 2017-01-08 11:57 |
1 600 SEK | 2017-01-08 11:55 |
1 500 SEK | 2017-01-07 13:13 |
1 500 SEK | 2017-01-08 11:46 |
1 200 SEK | 2017-01-08 10:38 |
250 SEK | 2017-01-05 19:23 |
150 SEK | 2017-01-05 19:12 |
100 SEK | Startpris |