Nålhus i mässing med genombruten och graverad dekor, monogram BPD. Knivslida i läder och bältesspänne i mässing. Slitage, slidan med mindre skador. (Nålhusets längd 5)
1 600 SEK | 2017-01-08 11:56 |
1 500 SEK | 2017-01-08 11:52 |
1 200 SEK | 2017-01-08 10:24 |
600 SEK | 2017-01-07 19:20 |
600 SEK | 2017-01-07 20:07 |
500 SEK | 2017-01-05 22:23 |
500 SEK | 2017-01-06 12:02 |
400 SEK | 2017-01-06 07:13 |
150 SEK | 2017-01-05 19:33 |
100 SEK | Startpris |