Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (57x43)
1 000 SEK | 2017-01-08 08:34 |
950 SEK | 2017-01-08 11:11 |
650 SEK | 2017-01-07 13:44 |
600 SEK | 2017-01-06 00:08 |
550 SEK | 2017-01-06 11:24 |
250 SEK | 2017-01-06 09:37 |
150 SEK | 2017-01-06 00:01 |
100 SEK | Startpris |