Olja på duk, motiv med vilande hundar. Signerad Henry Hopper?. Dubblerad duk. (50x59)
3 600 SEK | 2017-01-08 10:50 |
3 400 SEK | 2017-01-07 21:51 |
3 000 SEK | 2017-01-08 07:43 |
2 100 SEK | 2017-01-07 18:43 |
1 600 SEK | 2017-01-06 20:37 |
1 500 SEK | 2017-01-07 18:15 |
1 300 SEK | 2017-01-06 18:09 |
600 SEK | 2017-01-06 17:16 |
500 SEK | 2017-01-05 21:19 |
200 SEK | 2017-01-05 20:33 |
150 SEK | 2017-01-05 19:23 |
100 SEK | Startpris |